Hakkında

Caferise 2020 yılında İzmir’de kuruldu. Firmanın kuruluş amacı insanların günlük hayatlarında oldukça büyük bir yer kaplayan kafe sektöründe geçirdikleri vakti daha kaliteli ve daha avantajlı hale çevirmektir.
Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en verimli şekilde çalışmaktadır.
Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Caferise, müşterilerinin yanı sıra iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markası olmayı hedefleyen Caferise
çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Caferise’ın hedeflediği başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.
Caferise’ın yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır.
Caferise, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.
Caferise’ın sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.