Kullanım Şartları ve Koşulları

Ödemeler, iptaller ve cayma

Uygulama ücretsiz olup, uygulama içi satın almalarda tüm vergiler dahil satış fiyatı için ayrıca onay alınacaktır. Kullanıcı, CAFERISE’ın uygulama fiyatını ve uygulama içi fiyatları, kampanya ve paketleri her zaman tek taraflı olarak değiştirebileceğini, yapılan değişiklikler için güncelleme ve uygulama bilgilerini düzenli olarak kontrol edeceğini kabul ve beyan eder. Kullanıcı peşin ödemeli aylık veya yıllık üyeliklerde; kampanyalı üyeliklerde iptal gerçekleştirilmeyeceğini ve para iadesi yapılmayacağını kabul eder. Kullanıcı peşin ödemeli kampanya üyeliklerinin süre sonuna kadar devam edeceğini kabul eder.

Ücretli Servisler: CAFERISE’ın bazı servisleri şimdi veya gelecekte ödemeye konu olabilir (“Ücretli Servisler”). Ücretli Servisler için kullanım veya üyelik aşamasında Kullanıcı’ya bildirilen bütün ödeme şartları bu Sözleşme’nin bir parçası sayılır.

Faturalandırma

(1) Aylık olarak ya da satın alımınızdan önce size açıklanan başka bir düzenli aralıkta peşin abonelik ücreti ödeyerek veya (2) belirli bir süreliğine (“Ön Ödemeli Dönem”) CAFERISE Hizmetine erişmenizi sağlayan ön ödeme ile doğrudan CAFERISE’dan Ücretli Abonelik satın alabilirsiniz.

CAFERISE; düzenli abonelik ücretleri, Ön Ödeme Dönemi (henüz ödemesi yapılmamış dönemler için) Ücretli Aboneliklerin ücretini zaman zaman değiştirebilir ve her türlü fiyat değişikliği ile mümkünse bu değişikliklerin nasıl kabul edileceğini size iletecektir. Fiyat değişiklikleri, fiyat değişikliği tarihini takip eden bir sonraki abonelik döneminin başında yürürlüğe girer. Geçerli kanunlara tabi olarak, fiyat değişikliği yürürlüğe girdikten sonra CAFERISE Hizmetini kullanmaya devam ederek yeni fiyatı kabul etmiş olursunuz. Bir fiyat değişikliğini kabul etmiyorsanız fiyat değişikliği yürürlüğe girmeden önce Ücretli Abonelikten çıkarak değişikliği reddetme hakkına sahipsiniz.

Bir Ücretli Abonelik için kaydolmanız halinde, aşağıdaki koşullara uygun şekilde, ilgili hizmet için üye olduğunuz günden itibaren on dört (14) gün içinde (“Cayma Dönemi”) herhangi bir nedenle ya da nedensiz olarak fikrinizi değiştirebilir ve ödenen tüm paraların tamamen geri ödemesini alabilirsiniz:

  • Ücretli Aboneliği iptal etmezseniz cayma hakkınızı kaybedersiniz ve CAFERISE’ı, siz Ücretli Aboneliği iptal edene kadar size her ay kararlaştırılan tutarı otomatik olarak yansıtması için yetkilendirmiş olursunuz.
  • Freemium üye olmayan bir Ücretli Abonelik satın alırsanız CAFERISE’ı siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak size ücret yansıtması için yetkilendirmiş olursunuz. Cayma Döneminin, satın alma tarihinizden sonraki on dört (14) gün için geçerli olduğunu ancak bu dönem içinde CAFERISE Hizmetini kullanmanız halinde cayma hakkının kaybedildiğini kabul edersiniz.

Yenileme; İptal

Ücretli Aboneliğiniz bir Ön Ödemeli Dönem için satın alınmış olmadıkça, Ücretli Aboneliği CAFERISE’dan satın aldıysanız o an geçerli olan abonelik dönemi sona ermeden önce Ücretli Aboneliğinizi iptal etmediğiniz müddetçe, CAFERISE’dan satın aldığınız, geçerli abonelik döneminin sonunda otomatik olarak yenilenir. İptal, o anki abonelik döneminin son gününden sonraki gün yürürlüğe girer ve Freemium Üyeliğe düşersiniz. Ücretli Aboneliğinizi CAFERISE üzerinden satın aldıysanız ve (1) Cayma Dönemi sona erdikten sonra (mümkün olan durumlarda) veya (2) o anki abonelik dönemi sona ermeden önce ödemenizi ya da Ücretli Aboneliğinizi iptal eder ve/veya herhangi bir Sözleşmeyi feshederseniz halihazırda bize ödenmiş olan hiçbir abonelik ücretini geri ödemeyiz. Cayma Dönemi sona ermeden önce CAFERISE’a ödenen paraların tamamen geri ödenmesini istiyorsanız Müşteri Desteği ile iletişime geçmelisiniz. Herhangi bir geri ödemeyi işleme aldığımızda tutarların geri ödemesini sizin ödeme için kullanmış olduğunuz yöntemi kullanarak yaparız.

Ücretsiz Deneme Sürümleri ve Diğer Promosyonlar: Ücretli Servise erişim sağlayan tüm ücretsiz deneme sürümleri veya promosyonlar deneme sürümü için belirlenen zaman dilimi içerisinde kullanılmalıdır. Kullanıcı, Ücretli Servis için deneme sürümü sürecinin sonunda herhangi bir ücretlendirme gerçekleşmemesi için deneme sürümü süresinin bitmesinden önce Ücretli Servis kullanımını durdurmalıdır. Eğer Kullanıcı, deneme sürümü süresinin bitmesinden önce kullanımını iptal ederse ve buna rağmen sehven Ücretli Servis ücretlendirilirse Şirket ile info@caferise.com adresinden iletişime geçmelidir.