Kahve

10 Popüler Starbucks İçeceği

10. Nitro Cold Brew

57bbfccdf440ee23f43755ac3af57bdc

Kafeine ihtiyacı olan biri iseniz, Nitro Cold Brew kesinlikle sizin için. Düzgün “bira benzeri” bir kıvam, kremsi bir tat ve ekstra bir kafein vermek için azotla demlendi.

9. Coffee Frappuccino 

DSC_1416

Bu harmanlanmış bir içecek tadı tıpkı Dunkin Donuts Coolatta gibi, ama daha iyisi. Kahvenizi elinize aldığınızda sizi mükemmel bir havaya sokan bu içecek. Sadece üç bileşenden oluşuyor;  Coffee Frappuccino şurubu, süt ve buz.

8. S’mores Frappuccino

IMG_9031

S’mores Frappuccino yaz aylarında yakılan şenlik ateşi gibi. Çırpılmış krema, çikolata sosu, Starbucks’ın klasik Frappuccino kahvesi, düzgün çırpılmış krema ile katmanlı ve graham kraker kırıntıları ile süslenmiş olarak servis ediliyor. Starbucks’a koşup bir S’mores Frappuccino alabildiğinizde kimin kamp ateşine ihtiyacı var ki?

7. White Chocolate Mocha

16539368622_49e07c9bf0_z

Starbucks’ın imzası espresso, beyaz çikolata sosu ve buğulanmış sütle buluşuyor ve tatlı çırpılmış krema ile tamamlanıyor. Bu içecek, aşırı şekerli olmadan mükemmel miktarda tatlılığa sahiptir. Sıcak ya da buzlu servis edilen bu içecek sürekli sipariş verdiğiniz kahve siparişinizden farklı bir şey denemek için muhteşem bir içecek.

6. Molten Hot Chocolate

IMG_1820-1024x694

Starbucks içecekleri özel günlerde her zaman daha iyidir çünkü en popüler tatlarının eğlenceli yeni kombinasyonlarını yaratmayı severler. Bu içecek sadece Şubat ayında, Sevgililer Günü sezonunda sunulmaktadır.

Bu sıcak çikolata,  çikolata tanelerini Starbucks mochalarına eriterek yapılır, kafeinsiz mocha-espresso çırpılmış krema ve kafeinsiz mocha-espresso ile listenin tepesinde yer alıyor.

5. Chestnut Praline Latte

10634839076_23684501f5_b

Pralin Latte geleneksel olarak Aralık ayı boyunca, diğer iki tatil içeceğinden biri, Karamel Brûlée latte ve Nane Mocha ile sunulmaktadır. Bu içecek, karamelize kestane, ince tatil baharatları ve Starbucks’ın imza espresso’su ile yapılır, çırpılmış krema ve pralin parçalanır.

4. Iced Caramel Macchiato

f9212faffd33120358bf24f7f1ed46e1

Bu içecek bir Starbucks klasiği. Bu, içecek soğuk olduğu haliyle iyi olmasına rağmen sıcak olarak tüketildiğinde bam başka bir içecektir, böylece hava ne olursa olsun tüm yıl boyunca tadını çıkarabilirsiniz. Zengin espresso, vanilya şurubu, süt ile yapılır ve karamel ile süslenir. Bunu daha önce denemediyseniz, kaçırıyorsunuz!

3. Vanilla Sweet Cream Cold Brew

FINAL-LID-CUP-PIC

Bu nefis içecek, Starbucks’ın özel karışımı Narino 70 soğuk demleme ile yapılır ve tatlı dişinize mükemmel bir cevap olan bir içecek oluşturmak için ev yapımı vanilyalı tatlı krema ile doldurulur.

2. Cool Lime Refresher

cool_lime_copy

Bu içecek sıcak bir yaz günü için harika! Bu içecek Starbucks’ı bu kadar soğuk yapan şey, suyunu çeşitli diğer malzemelerle değiştirebilirsiniz Nane şurubu koydurmanızı tavsiye ediyoruz.

1. Mango Black Tea Lemonade

mbtl

Bu içecek yaz boyunca sizi serinletmek için mükemmel bir şeydir, ancak tüm yıl boyunca da sipariş edilebilir. Mango şurubu çaya gerçekten lezzet ve tatlılık verirken, limonata damak tadından sonra keskin ve ferahlatıcı bir his sunar.

Bu yüzden bir dahaki sefere Starbucks’a koştuğunuzda, yeni bir şey denemekten korkmayın. Afiyet olsun!

Daha fazla kahve denemek için Caferise adresinden uygulamamızı indirebilirsiniz!

Bu içerik hakkında ne düşünüyorsun?

İLGİNÇ
198
Sevdim
454
Bayıldım
350
Fena değil
276
Sevmedim
187

Bir Cevap Yazın

0 %