Diğer

The Last Of Us 2, 3 Günde 4 Milyonluk Satış Rakamı İle Rekor Kırdı

last-of-us-2-header-1

Sony ve Naughty Dog işbirliği ile geliştirilen ve 19 Haziran 2020 tarihinde oyun severlerin karşısına çıkan The Last of Us Part II oyununun, 21 Haziran tarihi itibariyle 4 milyon satış sayısını geçtiğini açıkladı. Böylece Last Of Us Playstation 4 oyunları içerisinde en hızlı satılan oyun olmayı başardı.

Bununla ilgili Naughty Dog‘un yönetmeni ve The Last of Us Part II‘nin yönetmeni olan Neil Druckmann, “Milyonlarca oyuncunun geçtiğimiz hafta The Last of Us Part II’yi oynamalarından ve deneyimlerini paylaşmalarından ötürü son derece minnettarız. The Last of Us Part II, Naughty Dog bünyesindeki yüzlerce yetenekli ve tutkulu geliştiricinin çabaları sayesinde geliştirildi. Aynı tutkuyu oyuncular tarafından da görmek bizim için büyük bir onur. Bu inanılmaz hedefe ulaşmamıza imkan tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

2015 Writers Guild Awards L.A. Ceremony - Inside Show Oyuncuları eşsiz deneyimlerle buluşturmaya hazırlanan Sony, PlayStation 4 için de yatırım yaparak çok sayıda büyük yapımın çıkacağını belirtti. Önümüzdeki ay sadece PlayStation 4’e özel olarak, 3 Temmuz tarihinde Marvel’s Iron Man VR ve 17 Temmuz tarihinde Ghost of Tsushima oyunları piyasaya çıkacak.

Bu içerik hakkında ne düşünüyorsun?

İLGİNÇ
0
Sevdim
0
Bayıldım
0
Fena değil
0
Sevmedim
0

Bir Cevap Yazın

0 %